Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Понеділок, 14 грудня 2015 13:10

Триває проект для військовослужбовців “Дорога додому”

Уже впродовж трьох днів триває проект “Дорога додому”. Метою його є відновлення психологічного та фізичного здоров’я військовослужбовців, які повернулися із зони бойових дій, що на Сході України, їхня реадаптація до мирного життя. Як відомо за ці три дні військовослужбовці проходять відповідне лікування, спілкуються зі священником та психологом. Разом з військовослужбовцями молиться та підтримує їх священик В’ячеслав Юрченко, голова Відділу соціального служіння УПЦ Київського Патріархату в Одеській області. Також вже упродовж трьох днів військовослужбовців відвідує заступник голови Відділу соціального служіння УПЦ Київського Патріархату “Eleos-Ukraine” священик Сергій Дмитрієв.

З відгуків отця Сергія відомо, що в групі панує приємна атмосфера, бійці відкриваються, говорять про свої переживання, а також відповідаючи на запитання, що їх найбільше надихає ми отримували відповіді, що Бог, родина й близькі. “Ми нікого не змушували приходити на молитву, але я був приємно здивований, що всі військовослужбовці на неї приходять як вранці так і ввечері” – розповідає отець Сергій.

В рамках проекту вчора військовослужбовцям була проведена позитивна екскурсія Софіївкою, де вони мали змогу прогулятится живописними куточками, побути на свіжому повітрі та приємно провести час.

Варто відзначити відгуки майора Роя Олега Борисовича, який відзначає комунікабельність священика В’ячеслава Юрченка, адже з отцем можна поспілкуватися на будь яку тему, а особливо його приклад життям надихає військовослужбовців. Також звертає увагу на щоденне спілкування військовослужбовців, яке проходить у дружній компанії і у вільний час, а також саме розташування реабілітаційного центру є надзвичайно територіально вдалим й характеризується не лише мальовничою красою, а й поживним та надзвичайно корисним для здоров’я харчуванням. “Дуже хочеться, щоб всі військовослужюовці мали можливість пройти там реабілітацію, адже центр разом зі священиком та психологом вже з перших днів показали надзвичайно високий рівень, який принесе плоди для бійців” – ділиться майор Олег Борисович.

Нагадуємо, що проект проходить з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета під керівництвом Синодального управління соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату “Eleos-Ukraine за фінансової підтримки Фундації Ліон в США та української діаспори.

Розпочався він 11 грудня, відправленням військовослужбовців з території Михайлівського Золотоверхого монастиря на Черкащину у санаторій Вiтa Парк Аквадар м. Маньківки.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:986 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:786 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:857 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:812 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:840 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more