Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Субота, 12 грудня 2015 11:18

Розпочався проект з реабілітації військовослужбовців, що повернулись із зони АТО «Дорога додому»

11 грудня з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета Синодальне управління соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату “Eleos-Ukraine за фінансової підтримки Фундації Ліон в США, української діаспори в рамках проекту «Дорога додому» відправили на реабілітацію воїнів, які повернулися із зони бойових дій, що на Сході України.

Головна мета цього проекту – відновлення психологічного та фізичного здоров’я військовослужбовців, їхня реадаптація до мирного життя.

Перша група бійців відправилася на курс з території Михайлівського Золотоверхого монастиря у санаторій Вiтa Парк Аквадар м. Маньківки, що на Черкащині.

Упродовж 10 днів військовослужбовці проходитимуть відповідне лікування та зможуть відпочити, а також заплановане проведення двох майстеркласів з психологічної допомоги, щоб військовослужбовці не лише самі реабілітувалися, а й змогли допомогти своїм співслужбовцям. Разом з ними у санаторій відправився священник, психотерапевт та студенти Національного університету «Києво-Могилянська академія» — майбутні фахівці з соціальної роботи.

Щоденно разом з військовослужбовцями молитимемося, а також проводитимемо духовні бесіди, ділиться учасник поїздки, священик В’ячеслав Юрченко, голова Відділу соціального служіння УПЦ Київського Патріархату в Одеській області: «Коли людина зустрічається зі смертю, вона підходить до межі свого життя. І вона починає задумуватись, а що буде далі? Це дуже важливий поштовх до бажання зустрічі з Творцем. Ми будемо робити пастирський супровід військовослужбовцям упродовж всієї реабілітації. Спробую допомогти бійцям зробити певні висновки, повернутись до мирного життя через бесіди, Таїнства та благодать Господню».

Заступник голови відділу соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату “Eleos-Ukraine” відзначив важливу роль цього проекту, а також наголосив на необхідності й вподальшому проводити реабілітації для військовослужбовців, які захищають нашу Батьківщину на Сході України.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1002 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:801 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:829 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:856 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more