Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Понеділок, 01 лютого 2016 00:00

Ікони з Києва подарували шпиталю у Любліні, який допомагає Україні

30 – 31 січня 2016 року заступник відділу Соціального служіння і благодійності "Eleos-Ukraine" разом із хором Дубенського благочиння з Рівненської єпархії УПЦ Київського Патріархату в рамках проекту "Молитва за Україну", який відбувся під час Першого іконописного пленеру "Елеос" в Києві відвідали із колядою Перемишль, Люблін та Варшаву.

Після виступів відбулося нагородження активних волонтерів, які допомагають Україні. "Польський народ активно допомагав і допомагає Україні, яка зараз переживає надзвичайно складний час, час війни. Польські волонтери активно подали руку допомоги й за це удостоєні високої нагороди від УПЦ Київського Патріархату "Медалі за жертовність та любов до України" – відзначив священик Сергій Дмитрієв. Разом із о. Сергієм нагороди вручав директор пленеру “Eleos” відомий іконописець із Польщі Хуберт Кампа.

У листопаді 2014 року художники з Польщі, Словаччини, Франції і України перебували на території Михайлівського Золотоверхого монастиря, щоб писати праці на тему "Милосердя в іконі". Пленер був також духовним та відображав протести на Майдані Незалежності в Києві та події Антитерористичної Операції на Сході України. Роботи, зроблені в спеціальному розмірі, щоб потрапити до лікарень Польщі і України, як подяка за те, що приютили поранених. Серед тих, кому передали ікони став і шпиталь у м. Любліні.

Варто відзначити, що ікони були презентовані в Україні, а потім у Польщі. 

Про УПЦ Київського Патріархату, передачу ікон у шпиталі, коляду хору Рівненської єпархії та вручення нагород волонтерам активно висвітлюють дуже багато польських ЗМІ, адже це є актуальна новина у Польщі. В цей раз як і завжди польський народ проявив тепле відношення до українського народу та побажав миру в нашій державі. 

Детальніше розповімо про візит у Польщу по приїзді.

Синодальний відділ Соціального служіння і благодійності "Eleos-Ukraine" висловлює подяку архієпископу Рівненському і Острозькому Іларіону, який активно підтримує соціальне служіння, прикладом чого є й поїздка хору єпархії, а також іконописецеві із Польщі Хубертові Кампі за активну учать у допомозі організації та підтримці українців і всім тим, хто приклав зусилля для того, щоб ця надзвичайно важлива подія відбулася.

Відео про вручення нагород польським волонтерам

Відео про відвідини Польщі на телеканалі teleexpress

Радіо Люблін про коляду та ікони з Києва

Фото порталу Радіо Люблін

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1002 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:801 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:829 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:856 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more