Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Вівторок, 09 лютого 2016 00:00

Дітки з Луганщини відвідали Київ

В рамках проекту "Канікули у столиці" представники "Eleos-Ukraine" провели один день з дітками з Луганщини, які їхали у Закарпаття разом з ВГО "Ніхто крім нас".

Найперше діти відвідали Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир, який до цього часу лише бачили по телебаченню та зі світлин. Екскурсію монастирем, академічним храмом апостола і євангелиста Іоана Богослова та Київською православною богословською академією провів старший викладач КПБА, кандидат богословських наук диякон Михаїл Омельян.

"Монахи відчинили двері монастиря, коли прибігли побиті студенти з Майдану Незалежності, не за вказівкою чи з примусу, а за покликом свого серця, а значить з волі Божої, адже ми знаємо, що совість – це голос Божий у людині" – наголосив отець Михаїл.

Окрім храмів та їхньої історії дітки мали змогу побачити семінаристів та відвідати навчальні аудиторії КПБА.  

Після цікавого та корисного початку дня відвідали Виставку-Музей досягнень братів Кличків, побували на Мадані Незалежності, у музеї ГО "Центр Підтримки Патріотів" та попили теплого чаю з печеньками в офісі Синодального відділу соціального служіння та благодійності "Eleos-Ukraine".

Ігор Рудник пройшов всю Революцію Гідності і залюбки провів надзвичайно цікаву екскусрію, починаючи від Михайлівського по всіх історичних місцинах революції, закінчивши свою розповідь у Музеї у Центрі підтримки патріотів, де знаходяться унікальні артефакти сучасної історії.

Висловлюємо подяку Керівнику виконавчого комітету, координатору осередків, координатору Центру підтримки добровольців Романові Орищенкові, сотникові КУН 34-ї сотні Самооборона Майдану, Голові правління ГО "Центру підтримки патріотів" Ігореві Руднику за підтримку та допомогу в екскурсіях; завучу Школи № 5 Печерського району Наталії Єфремовій за допомогу в організації цього дня, а також волонтеру Світлані. 

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:987 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:787 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:858 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:812 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:841 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more