Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Вівторок, 23 лютого 2016 00:00

У "Eleos-Ukraine" знову дітки з Луганщини

У рамках проекту «Канікули у столиці» у "Eleos-Ukraine" знову були дітки з Луганщини, які відпочивали у Закарпатті разом з «Ніхто крім нас» і вже поверталися додому після подорожі. Ще один надзвичайний день та багато позитивних емоцій!

Цього разу діти відвідали Київський академічний театр юного глядача на Липках, Кімнату страху на Хрещатику та досліджували вулиці та історичні і сучасні цікаві місцинки. Ввечері ГО "Центр Підтримки Патріотів" разом з Головою Правління Ігорем Рудником, сотником КУН 34-ої сотні Самооборона Майдану подарували книги з історії України про Голодомор та Майдан. Книги поповнять бібліотеки шкіл Рубіжного, Лисичанська та Сєвєродонецька! За це ми від свого імені та імені дітей хочемо висловлюємо вдячність професору КНУ ім. Т. Шевченка Володимирові Сергійчуку, історику, журналісту Аскольдові Лозинському (Президент Світового конгресу українців (1998–2008), Нью-Йорк, меценатам видання літератури Миколі Кучерепі (Чікаго) та Осипові Барецькому (Мюнхен).

Також до нас в гості для спілкування з дітками завітала журналіст Радіо Свобода, яка записала надзвичайно цікавий та корисний сюжет.

Після задушевних бесід відвідали перед відправленням МакДональдс на Майдані.

Ми б хотіли не в перший раз сказати про те, що у Києві завжди раді бачити гостей, і тут важко знайти людей байдужих до того, що переживають зараз діти, люди на Сході України.

Музеї та театри відкривають двері безкоштовно – Безмежна подяка керівництву Театру юного глядача за виставу! На вокзалі Київ-Пасажирський дозволяють безкоштовно залишити речі – Велика вдячність Начальникову вокзалу Павлову Василю Івановичу! Спасибі величезне за підтримку та гостинність директорові McDonald's на Майдані Альоні Петкевич-Міщенко, менеджеру Євгенії та усій команді ресторану, за безкоштовні Хеппі Студіо для наших 20 діточок! Разом можливо все!

Нагадуємо, що діти із Луганщини вже не вперше у Києві і в попередній раз відвідали Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир, академічний храм апостола і євангелиста Іоана Богослова та Київську православну богословську академію.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:986 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:786 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:857 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:812 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:840 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more