Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Неділя, 13 березня 2016 00:00

Народ Польщі з Україною у молитві

До шпиталів, де триває лікування учасників Майдану та АТО, на знак своєї підтримки українського народу у боротьбі за незалежність 11 березня 2016 року передали ікони, написані відомими майстрами із Польщі.

Роботи були виконані під час І Міжнародного Іконописного Пленеру «Елеос», який відбувся у Михайлівському монастирі 23.11.-1.12.2014 р. у першу річницю «Революції Гідності». Урочиста передача ікон відбулася у Михайлівському Золотоверхому монастирі. Основний посил заходу: "Народ Польщі разом з вами у молитві".

"Для чого ми передаємо ці ікони саме у госпіталі? Окрім лікування тіла бійців потрібно й лікувати людську душу" – відзначив намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископ Агапіт.

Над іконами працювали 20 художників з України та Польщі. У їх числі відомий іконописець та волонтер із Польщі, директор Міжнародного Іконописного Пленеру «Елеос» Хуберт Кампа. Він створив триптих "Потрійне Воскресіння", який подарували київському шпиталю. "Моя робота асоціюється з Україною. Для того, щоб Україна воскресла, то потрібно щоб щось померло, для прикладу та ж корупція" – наголосив Хуберт.

Ікони були передані Центру психосоціальної реабілітації Києво-Могилянської академії. На зустріч приїхали Керівник центру Ірина Шведюк та Віце-президент НаУКМА з наукової роботи та інформатизації Тетяна Ярошенко. Також Національному військово-медичному клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь». На вручення від госпіталю приїхав психолог відділу по роботі з особливим складом  Олександр Клен. Тепер триптих: "Три воскресіння" Хуберта Кампи знаходиться у приймальні загальної терапії центру. 

Частину ікон передали також 411 військовому клінічному госпіталю. Отримав їх військовий капелан священик Валерій Самородний, який наголосив, що віра в Бога для військових є дуже важливою. "На війні атеїстів немає. Солдати з великим трепетом приймають молитву, Слово Боже. Без цього там просто неможливо" – поділився військовий капелан. 

Символи своєї підтримки митці передали також і 409 військовому шпиталю м. Житомира. 

У заході також взяли участь: заступник Синодального відділу соціального служіння та благодійності УПЦ КП, Голова Правління ГО «Eleos-Ukraine», співзасновник Міжнародного Іконописного Пленеру «Елеос» священик Сергій Дмитрієв, Керівник політичного відділу Посольства Республіки Польща пані Марта Тиваньчук. 

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1002 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:801 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:829 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:856 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more