Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Вівторок, 15 березня 2016 00:00

Ікони для Львівського шпиталю

У Покровському кафедральному соборі Львова УПЦ Київського Патріархату митрополит Димитрій (Рудюк) разом із духовенством освятив та передав ікони польських митців Львівському військовому госпіталю. Ця знакова подія відбулася 14 березня 2016 року.

"Ви знаєте, що таке ікона в житті християнина, що вона означає. Ікона – це зв’язок з Богом, погляд у вічність. І сьогоднішня ікона, яка представлена тут у нашому храмі – символізує собою не тільки зв’язок з Богом, але і зв’язок між двома нашими народами: польським й українським" – відзначив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Роботи були виконані під час І Міжнародного Іконописного Пленеру «Елеос», який розпочався 23 листопада та завершився 1 грудня 2014 року у Михайлівському монастирі в першу річницю «Революції Гідності».

Іконописець із Польщі Хуберт Кампа, згадуючи свій візит у Київ, каже: "У Польщі не було так багато інформації про те, що насправді діється на Майдані і поїхавши до Києва, вже після Майдану, я зміг побачити барикади. І це сколихнуло, що Україна є моїм сусідом, яка знаходиться поряд і для кожного поляка це був шок. Кожен поляк хотів допомогти будь-яким способом. Зібралися ми в Михайлівському монастирі в листопаді-грудні 2014 року – це була річниця Майдану. Зібралися ми, щоб написати ікони та зустрітися і дати доказ того, що ми разом".

Нагадуємо, що 11 березня 2016 року з Михайлівського Золотоверхого монастиря представники Синодального відділу соціального служіння та благодійності "Елеос-Україна" передали ікони, написані 20 відомими майстрами із Польщі до шпиталів, де триває лікування учасників Майдану та АТО.

Фото: Валентина Євтушок

Відеорепортаж телеканалу ZIK

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1002 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:801 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:829 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:856 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more