Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Вівторок, 14 червня 2016 00:00

Ікона – їхнє життя

13 червня 2016 року з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета під керівництвом Синодального відділу соціального служіння та благодійності "Елеос-Україна" у Михайлівському Золотоверхому монастирі в музеї під дзвінницею відкрилася виставка ІІІ-го Міжнародного Іконописного Пленеру.

Із архіпастирським благословенням та актуальним словом розпочав захід Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній. Владика наголосив на необхідності подібного роду виставок саме на території Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря. Також Патріарший намісник відзначив активність Синодального відділу соціального служіння та благодійності ЕЛЕОС-УКРАЇНА, який приклав чимало зусиль для проведення заходу. Митрополит Епіфаній підкреслив важливість подібних закодів для об'єданання країни всередині та зміцненню дружби з іншими державами. Митрополит Епіфаній виразив глибоку вдячність польському народові, особливо Посольству Республіки Польща в Україні за підтримку України і вклад у розвиток, поглиблення дружніх стосунків між нашими країнами.

Також зі словом виступив директор пленеру “Eleos” відомий іконописець із Польщі Хуберт Кампа сказавши: "На сьогоднішній день актуальною є проблема міграції людей. Міграція відбувається з різних причин: кращих заробітків, військових конфліктів, релігійних конфліктів, стихійних лих… Емігранти – поняття завжди пов’язане з різним досвідом. Іконописці під час ІІІ-го Міжнародного Іконописного Пленеру намагалися передати в іконі фрагменти з Біблії пов’язані з міграцією. Сам Христос був змушений емігрувати, будучи ще малою дитиною" – сказав Хуберт Кампа. Також іконописець із Польщі продемонстрував для аспірантів та студентів Київської православної богословської академії і для всіх присутніх відеоролик про іконописців.

На завершення заходу Хуберт Кампа поспілкувався зі студентами та розповів детальніше про ікони, які їх зацікавили.

У заході взяли участь заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності "Елеос-Україна" протоієрей Сергій Дмитрієв, викладачі КПБА: священик Сергій Колот, священик Іван Сидор та диякон Михаїл Омельян.

ЕЛЕОС-УКРАЇНА виражає глибоку вдячність Посольству Республіки Польща в Україні, Консульству Польщі в Україні за постійну підтримку та співпрацю, вагомий внесок у розвиток міжнародної культури, покращення соціальної ситуації в Україні та розвиток дружби між нашими країнами. 

Читайте історію розвитку нашого пленеру на нашому сайті:

У "Софії Київській" презентували виставку сучасних ікон

Священик Сергій Дмитрієв відвідав поляків, які рятували життя героям під час Майдану

Ікони для Львівського шпиталю

Народ Польщі з Україною у молитві

Ікони з Києва подарували шпиталю у Любліні, який допомагає Україні

 

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1002 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:801 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:829 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:856 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more