Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Вівторок, 20 жовтня 2015 00:00

ЕЛЕОС із партнерами з Польщі провів тренінг для тих, хто працює з дітьми

У центрі Києва на території Михайлівського монастиря 15 – 18 жовтня проходив тренінг по роботі з дітьми. Тренери-практики з Польщі зібрали педагогів, волонтерів та активістів з різних куточків країни, аби навчити їх правильно мотивувати та заохочувати дітей до навчання та розвитку.

“Вчора ми вчились бачити світ очима дітей. Кожен уявляв себе дитиною, а потім ми думали, чим нам було б цікаво займатись. Для нас важливо, аби кожна дитина не просто розвивалась, а й робила це з задоволенням під пильним оком справжніх фахівців”, – розповів співорганізатор тренінгу священик Сергій Дмитрієв.

На навчання приїхали активісти з громадських організацій, волонтери, педагоги та викладачі недільних шкіл з Сум, Тернополя, Херсона, Луганська та Києва.

Наставники з Польщі, Анна та Ханна, ділились своїми практичними напрацюваннями. Учасники мали змогу створити театр тіней з підручних матеріалів, продумати, як замотивувати дітей до екскурсії, організувати дозвілля без матеріальних витрат та самим згадати дитинство.

“Дуже яскравий день. Тепла обстановка, цікаві завдання та неймовірні люди поруч. Можливість стати частиною виховного процесу зсередини, щоб прийти до розуміння, чи це дійсно цікаво та потрібно нашим дітям. Заберу з собою гарні ідеї та багато позитивних емоцій. Це теж вкрай необхідно”, – поділилась Наталя Омельчук з Луганська.

Сертифікати учасникам вручив спеціальний гість, голова представництва Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський.

За словами учасників, тренінг відрізнявся інтенсивністю та наявністю практичних аспектів. Окрім методів мотивації дітей, останні дні були присвячені груповій роботі з дітьми. Тренери не пропустили можливість попрацювати над правильним написанням проектів для залучення нових ресурсів для майбутньої роботи.

Всі учасники подякували організаторам від “Eleos-Україна” та Синодального відділу соціального служіння УПЦ Київського Патріархату, а особливо польським наставникам. Також висловлюємо подяку Патріаршому наміснику митрополиту Епіфанію, ректору Київської православної богословської академії, за надане приміщення для навчання.

Проект співфінансується Фондом “Освіта для Демократії” у рамках програми RITA – Зміни в регіоні, який фінансується Польсько-Американським Фондом Свободи.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1002 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:801 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:884 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:829 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:856 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more