Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
П'ятниця, 23 грудня 2016 00:00

1000 і більше добрих справ у Михайлівському

19 грудня на запрошення благодійної організації «Елеос-Україна» і мистецької агенції «Територія А» Святий Миколай завітав у Свято-Михайлівський Золотоверхий монастир, де на нього чекали близько тисячі дітей із дитячих будинків, багатодітних родин, дітки героїв Небесної Сотні та українських захисників, працівників МНС, вихованці недільних шкіл Київської єпархії, переселенці із зон АТО.

Діти побували у Київській православній богословській академії, отримали благословення від святих отців Михайлівського монастиря і від самого Патріарха УПЦ КП Філарета. Разом із керівником «Елеос-Україна» о.Сергієм вчили молитву до Святого Миколая. А різдвяне музичне диво маленьким киянам дарували співаки Анжеліка Рудницька, Марина Одольська, Антон Копитін, Іван Пилипець, телеведуча Наталя Яковенко та чудові дитячі колективи:ансамбль «Ранкова роса» із Рівного, закарпатський ансамбль «Цимборики» та київська фольк-студія «Правиця».

«Це був день великої радості! Діти – це справжня стихія, яку ти намагаєшся то підсилювати, то втихомирювати, але незмінно любиш її, хочеш знову і знову разом переживати емоції, наповнюєшся її життєрадісністю і бажанням пізнавати світ, - говорить одна із організаторів свята, співачка, президент мистецької агенції «Територія А» Анжеліка Рудницька.- Ми теж стаємо щасливішими разом з дітьми. Вдячна моїм друзям із великим серцями, які завжди відгукуються на прохання допомогти».

«Дякуємо всім, хто долучився, - коментує організатор свята о.Сергій Дмитрієв, керівник благодійної організації «Елеос-Україна». - Завдяки вам 1000 дітей з дитячих будинків сімейного типу, багатодітних родин, діти родин Небесної сотні, діти військовослужбовців зони АТО, діти працівників МНС, вихованці недільних шкіл Київської єпархії, маленькі колядники з Закарпаття та Рівненщини отримали радість від святкового заходу та отриманих подарунків. Сьогодні разом ми зробили тисячу добрих справ!»

Святий Миколай теж співав разом із дітками, розпитував про добрі справи та обдарував усіх малюків, які протягом 2016 року були чемними, чудовими подарунками. Натомість діти обіцяли і далі робити добрі справи і не забувати про тих, хто найбільше потребує допомоги.

Святий Миколай помандрував далі, а у тисячі людей залишилося у душі відчуття казки, яка буде тривати, доки наші душі будуть щирими і відкритими для добра і любові.

Окремо дякуємо за підтримку Фонду "Україна 3000" та волонтерам - студентам Університету банківської справи.

Фото: ТериторіяА - дякуємо!

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1048 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:832 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:939 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:864 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:890 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more