Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Четвер, 23 березня 2017 00:00

Риба повертається в столичні дніпровські води

У Всесвітній день водних ресурсів - 22 березня 2017 року - в центрі Києва на Набережній Гідропарку відбувся яскравий, масштабний захід із зариблення Дніпра. Цього дня більше 5 тонн риби (коропа, товстолобика, білого амура) було випущено у воду.

День Води на Набережній Гідропарку вирішили відсвяткувати яскраво, масштабно. У зарибленні взяли участь діти-переселенці, учні 5 Київської школи, що знаходиться під патронатом Соціального відділу Української Православної Церкви Київського Патріархату та особисто Святішого Патріарха Філарета. А також діти з багатодітних сімей.

«Ці діти з нелегкою долею, зіткнулися у свої юні роки з болем. На заході вони змогли, загадавши своє найпотаємніше бажання випустити «золоту рибку» в столичні води. Хочеться сподіватися, що всі мрії здійсняться», - говорить представник Центру соціального служіння Української Православної Церкви Київського патріархату ЕЛЕОС-УКРАЇНА отець Ігнат. «Нічого немає сильніше, ніж лікувальна сила природи. Такі заходи несуть добро та в першу чергу лікують поранену дитячу душу. І посмішки на обличчях наших підопічних яскраве цьому підтвердження».

Під час заходу краєзнавці Національного еколого-натуралістичного центру Міністерства освіти України провели пізнавальний Зелений урок.

«При будь-якому зручному випадку ми намагаємося знайомити дітей з чудовою природньою красою нашої країни. Підходимо до навчання з повчального боку, а всі наші уроки проходять в ігрово-пізнавальній формі. Національний еколого-натуралістичний Центр відродив природоохоронний юнацький рух Юннатів. По всій країні проходять зльоти юних натуралістів. Через любов до свого краю зміцнюється любов до Батьківщини», - говорить керівник Центру Тамара Радченко.

Всеукраїнська екологічна Ліга влаштувала для дітей яскраве свято «День Води», під час якого діти взяли участь в конкурсах, іграх, в творчих майстернях.

На святі були присутні діти з багатодітних сімей різного віку. Для найменших були запрошені аніматори. Клоун «Клякса» розвеселив дітей, показуючи різні фокуси, засновані на фізичних властивостях води. А шоу з мильними бульбашками взагалі викликало справжній захват.

Для дітей старшого віку футбольні аніматори з дитячого Центру футболу «ABC Football» показали різні прийоми, трюки та фінти. М'ячі як приклеєні, злітаючи високо в повітря, незмінно поверталися до футболістів. Це футбольне шоу було настільки видовищним, що викликало у дітей сміх і бурхливі оплески.

Кінний театр «Кураж» продемонстрував карколомні трюки в національному козацькому стилі. На повному ходу юні наїзниці демонстрували фантастичні за складністю номера. Діти, затамувавши подих, дивилися як пролітають повз них артисти театру.

Після заходу з любителями  кіно та чаю ми провели час у нашому Teen Club.

У заході взяли участь: Агентство рибного господарства України, Державна екологічна інспекція України, Рибний Патруль в м.Київ та Київської області, КП «Плесо», Лінійний відділ в Річковому порту «Київ» ГУ МВС України, Департамент агропромислового розвитку Київської ОДА, Національна Екологічна Рада України, Фонд охорони навколишнього природного середовища України, Національний еколого-натуралістичний центр Міністерства освіти України, Центр соціального служіння Української Православної Церкви Київського Патріархату ЕЛЕОС-УКРАЇНА, Антикафе для підлітків Teen Club Всеукраїнська екологічна Ліга, Асоціація рибалок України, Мережа магазинів «ВОблерок», ГО «Еко Громада», Центр сімейної риболовлі «Білі Камені», Дитячий центр футболу «ABC Football», за сприяння комітету з питань екології Громадської ради при КМДА.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:910 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:753 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:801 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:786 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:808 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more