Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Понеділок, 29 травня 2017 00:00

Простягнути руку допомоги

ВІЛ – не вирок. Якщо цю хворобу вчасно діагностувати і лікувати, то її можна приборкати й продовжувати жити повноцінним життям. Донести цю думку до суспільства є спільним завданням лікарів та священиків. Про це та багато іншого йшлося на черговому круглому столі «Підвищення обізнаності та спроможності релігійних організацій в регіонах задля забезпечення їх активної участі в регіональних програмах протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні», що пройшов 25 травня у Харкові в Обласному центрі профілактики боротьби зі СНІДом та об’єднав священиків (християн, мусульман) і лікарів.

Переконати ВІЛ-інфіковану людину не втрачати надію та направити її на вірний шлях найефективніше зможе духовний лідер, переконана лікар-педіатр Тетяна Михайлова. Окрім цього, церковний служитель може стати комунікатором між хворими і бажаючими їм допомогти. «Варто проводити у стінах церкви профілактичні курси для прихожан», – зазначила пані Тетяна.

Член Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу, Голова Правління ЕЛЕОС-УКРАЇНА отець Сергій Дмитрієв закликав лікарів та духовних лідерів простягати ВІЛ-інфікованим руку допомоги. «Ми повинні донести до людей ключовий месидж: зволікати з лікуванням неприпустимо», – підкреслив отець Сергій, який вже багато років сам активно веде інформаційно-просвітницьку роботу. У свою чергу, головний лікар ОЦПБС Олександр Черкасов засвідчив, що колектив центру готовий до активної співпраці у цьому напрямі.

Учасники круглого столу домовилися до кінця 2017 року втілити у життя пропозиції, які прозвучали на заході. Після завершення засідання медики та священики оглянули територію Центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Дякуємо ЕЛЕОС-ХАРКІВ за чудову організацію заходу.

Серія семінарів на тему «Підвищення обізнаності та спроможності релігійних організацій в регіонах задля забезпечення їх активної участі в регіональних програмах протидії епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні» організована ЕЛЕОС-УКРАЇНА та Комісією з питань соціального служіння при Всеукраїнській Раді Церков і Релігійних Організацій за підтримки UNAIDS в Україні. Окрім Харкова, заходи вже відбулися у Києві та Дніпрі. Наступний круглий стіл заплановано провести 8 червня 2017 року у Маріуполі.

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:964 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:774 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:842 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:798 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:830 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more