Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Вівторок, 26 грудня 2017 00:00

Святий Миколай у Михайлівському

«Святий Миколай Мандрує Україною» і вже традиційно зупиняється у Михайлівському монастирі. Бажаючих приєднатися до Свята стає дедалі більше і кожного року команда помічників Миколая зростає.

Цієї зими нам вдалося зібрати у стінах Київської Православної Богословської Академії понад 700 дітей з різними складними життєвими обставинами (діти військовослужбовців, учасників АТО, загиблих учасників АТО, Героїв Небесної Сотні, переселенців, з малозабезпечених, багатодітних родин, будинків сімейного типу)  Київщини і побачити понад 700 посмішок.

Все це вдалось зробити, завдяки величезній команді, яка зібрала представників влади, громадських активістів, митців, соціально відповідальний бізнес і просто хороших людей.

У першу чергу, ми хотіли б розказати, що у цьому році ми вперше пройшли державний конкурс проектів, а саме конкурс культурно-мистецьких заходів Міністерства культури України та отримали грант. Реалізатором проекту зі сторони Міністерства культури стало ДП «Театрально-видовищна агенція».

«ТериторіяА», яка вже стала нашим другом і постійним партнером в здійсненні багатьох мистецьких, соціально-культурних заходів і в цей раз прийняла активну участь у святі. Приємно, що наші митці соціально активні та соціально відповідальні. Волонтерська група у складі Анжеліки Рудницької, Наталії Яковенко,  Марини Одольської, Наталки Карпи, Іллірії, Олександра Павлика, Ігоря Грохотського присвятила дітям цілий день зранку і до вечора. Спів та танці не знали зупину, хіба що можна було зупинитися у творчій майстерні, де можна було малювати разом з українською художницею Валерією Москвітіною.

Після концертно-виставкої програми кожна дитина отримала подарунок від Святого Миколая: книгу та солодощі.

За можливість придбати надзвичайно цікаві книжки дякуємо Міністерству культури та великі знижки на книги дякуємо Братам Капрановим.

Дякуємо дуже за солодкий подарунок  від соціально відповідального бізнесу: АТБ-Маркет, який вже рік також здійснює наш проект Не чужі долі, Комп’ютерної академії "ШАГ", від якої також приєднались і волонтери, Страхової компанії Київська Русь і БФ Молчанової Владислави Борисівни. Дуже приємно і важливо, що наш бізнес приймає активну участь у соціальному житті.

Спасибі Nova Group Company за фотографії, чай та каву, за піклування про артистів і допомогу в Організації.

Дякуємо за поліграфічну підтримку “Макрос”.

Окрему подяку ЕЛЕОС-УКРАЇНА висловлює  намісникові монастиря, архієпископові Вишгродському Агапіту, Київській православній богословській академії, ректорові митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Білоцерківському митрополиту Епіфанію, першому проректору протоієрею Олександр Трофимлюку, семінаристам КПБА, які постійно приходять на поміч, ігумену Антонію Фірлею. 

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1017 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:815 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:901 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:844 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:871 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more