Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
П'ятниця, 08 грудня 2017 00:00

Зустріч з минулим

Айфони та айпеди, планшети, сенсорні відео-ігри, смарт-годинники, цифрові фотоапарати, смартфони – все це буденні дрібнички сучасної молоді та дітей. Їх важко чимось здивувати, адже майже кожен в курсі новинок сучасних технологій. Соціальні працівники вільного простору «Акведук» в Біловодську вирішили влаштувати «кібер-діткам» сучасного покоління подорож у минуле. Тож разом ми вирушили на ретро-виставку «Речі з нашого минулого», яка проходила в Біловодському районному краєзнавчому музеї/

"А я знаю, що це!, - голосив Вадим, показуючи пальцем на старий радіоприймач 1950-го року. – Це ж тостер!, - з впевнено сказав він. Так, з дружнього сміху почалася наша подорож. Старовинний годинник, грамофон, вінілові пластинки, кінокамера з заводною рукояткою, діа-проектор, касетний магнітофон, запальнички, стаціонарні телефони не залишилися без зацікавленої уваги дітей.

На просте питання екскурсовода: «Як ви думаєте, що це?», діти видавали найрізноманітніші варіанти відповідей, звісно, окрім правильної.

Акведуківці також мали можливість спробувати ці речі у використанні. Даринка «завела» музику на грамофоні, Денис «крутив» казку на діа-проекторі, Богдана знімала на кінокамеру.

А як ми можемо поєднати ці дві речі?, - запитала екскурсовод, тримаючи в руках звичайну кулькову ручку та касету для магнітофону. Діти здивовано дивилися одне на одного, та навіть не уявляли правильну відповідь…

А ми то з вами знаємо, чи не так?

Подорож у минуле виявилася пізнавальною та дуже веселою. Діти наперебій розповідали своїм друзям в "Акведуці", які не змогли відвідати виставку, про те, як набирали номер на стаціонарному телефоні з круглою рукояткою, писали пером з чорнилами, показували «німу» казку та слухали музику з вінілової пластинки. Ось так на наших очах відбулася зустріч сучасних дітей із зовсім незнайомими для них предметами, які для їхніх батьків  були невід’ємною частиною буденного життя.

Вільний простір "Акведук" - центр відпочинку і дозвілля, неформальної освіти та соціально-психологічних послуг для молоді, відкрито ЕЛЕОС-УКРАЇНА у смт. Біловодськ 1 липня 2017 р. за сприяння Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив. 

 

 

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1017 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:815 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:901 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:844 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:871 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more