Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Середа, 09 травня 2018 00:00

Молитва на фронті часто супроводжується пострілами та вибухами

Молитва на фронті часто супроводжується пострілами та вибухами

Великдень на українському фронті. 

Жителі Донбасу повторюють слова російської пропаганди і дивляться з надією на Путіна. Як це жити в сірій зоні війни. Спеціальний матеріал незалежного кореспондента з Польщі Павела Боболовича.

Разом з отецем Сергієм Дмитрієвим головою Eleos-Україна та капелан 30 окремої механізованої бригади на Великодень їдемо до українських захисників не лише з молитвами, а й з великодніми кошиками. Які нагадають солдатам про нормальне життя в рідних домівках і сімейні свята. Молитва на фронті часто супроводжується ревом пострілів та вибухів.

Марїнка - місто, розташоване в передмісті Донецька. Контрольно-пропускний пункт, який розділяє Донбас на український і тимчасово не український. Сепаратистські позиції іноді знаходяться всього в 100 метрах від крайніх точок української оборони. Околиці міста піддаються снайперським атакам увесь час,значно рідше, ніж рік тому, хоча вибухи залишаються звичними.

Місто обстріляне мінами, а в останній вечір нашого перебування і гранатометами. Незважаючи на все, в місті де до війни жили понад 10 000 людей, життя продовжується. Діти біжать уздовж вулиць. Як правило, є школи, магазини та культурні центри. Багато будинків було відремонтовано після найгірших баталій у 2014 - 2015 роках. Однак у вікнах шкіл ще є мішків із піском, а в деяких вікнах сліди від перестрілок. 

Жителі, як і в інших фронтових містах залишилися. Кажуть, що вони не хочуть їхати, бо їм немає де жити, вони не можуть собі це дозволити. «В Маріїнці маємо дім, скромний, але ми збирали на нього все життя».  

Більшість жителів міста шахтарі. Шахти знаходяться в місті, але більшість з них не працюють. Також не працюють колись важливі заклади, з виробітку шин та молочні заводи. Основне місце, де люди можуть розраховувати на заробіток, - це бюджетна сфера.

Солдати на вулиці це звичайна справа. Деякі військові пости знаходяться в безпосередній близькості від будинків населених цивільними. Люди живуть навіть на першій лінії фронту.

Багато моїх співрозмовників не приховували свою нелюбов до української армії та влади в Києві. У той же час нейтрально або з підтримкою, відносяться до так званної  Донецької Народної Республіки. Особливо добре говорять про Росію та Путіна.

Аргументи моїх співрозмовників повністю співпали з пропагандою так званого телебачення. Сепаратистиські та російські канали - єдині доступні джерала інформації. Основна мета цієї пропаганди розбурення конфлікту влади в Києві, підкресливши необхідність переговорів за участю Росії і так званною владою народних республік. На рівні великої політики жителі вважають, що вони є жертвою ставлення Америки до Росії.

 

1

Останні відео

Всі новини
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prev Next

Міграція в Біблії

09-08-2016 Hits:1048 Відео Super User

Міграція в Біблії

Read more

В Андріївській церкві у столиці відкрили…

09-08-2016 Hits:832 Відео Super User

В Андріївській церкві у столиці відкрили виставку пам'яті загиблим героям

Read more

Перший молитовник в Україні шрифтом Брай…

09-08-2016 Hits:939 Відео Super User

Перший молитовник в Україні шрифтом Брайля ( Сюжет "СТБ")

Read more

Для бійців АТО відкрили центр психологіч…

09-08-2016 Hits:864 Відео Super User

Для бійців АТО відкрили центр психологічної допомоги

Read more

Священнослужителі позмагалися із дітьми …

09-08-2016 Hits:890 Відео Super User

Священнослужителі позмагалися із дітьми переселенцями

Read more