Елеос - це піклування.
Елеос - це допомога.
Елеос - це підтримка.
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider
 
 
 
Середа, 10 серпня 2016 00:00

Всеукраїнська конференція "Паліативна допомога в Україні: філософські, етичні, психологічні, та духовні аспекти." м. Харків, 14-15 червня 2016 р.

Доповіді

1. Архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій Горобцов.

  • «Досвід паліативної допомоги УПЦ КП. Хоспіс "Будинок Милосердя" - 17 років соціального служіння (с. Греково-Олександрівка Донецька обл.)

2. Заступник Голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності ЕЛЕОС-УКРАЇНА, виконавчий секретар Комісії соціального служіння ВРЦіРО протоієрей Сергій Дмитрієв.

  • «Роль Церков та релігійних організацій у наданні паліативної допомоги. Доступ до знеболення як необхідний компонент опіки».

3. Координатор регіонального розвитку та моніторингу Олександра Ашрапова ЕЛЕОС-УКРАЇНА.

  • "Супровід паліативних пацієнтів у зоні АТО і на неконтрольованих територіях Донецької, Луганської областей (Практичний досвід Відділу соціального служіння УПЦ КП ЕЛЕОС-УКРАЇНА, проект «Рука допомоги»)".

 

Деталі про захід можна знайти за наступними посиланнями:

Військовий конфлікт і паліативна допомога - досвід ЕЛЕОС на конференції у Харкові

 

Шановні друзі, звертаємося до Вас з проханням не забувати про цінність своєї праці та праці наших оточуючих. Посилання на авторство і джерело у використанні матеріалів є обов'язковим. Сподіваємося матеріали стануть Вам у нагоді та будуть корисними!